***LOVE → SB → HERE***

1x01 Pilot (Pilotní díl)

1. března 2009 v 17:24 | ThiRteeNk@ |  1.serie

HERE

↑↑↑Online díl ↑↑↑

Můůj názor na díl: Moc ho nemusiim, teda on je ten díl celej takovej do oranžova =D.. Ta hudba je taky hrozná, ale alespoň tam byly bré hlášky.. :-D :-)
Rebeca Edler (29) je učitelka ve školce. Učí velmi malé děti, ale uprostřed hodiny začne žvatlat a dostane záchvat. Zjistí jí lézi v mozku. House se zaváže Cuddyové, že nahradí všechny zameškané hodiny na klinice. Nahradit by je měl v roce 2054. Při magnetické rezonanci dostane Rebeca alergický záchvat, protože je alergická na gadolinium (kontrastní látka). Musí ji intubovat. House při šetření astmatu na klinice narazí na steroidy. Myslí si, že by to mohla být dobrá léčba pro mladou učitelku, protože podle House má vaskulitidu (zánět cév v mozku). Foreman se vydá do školky hledat možnou příčinu nemoci. Po léčbě steroidy se téměř vyléčí, ale náhle přestane vidět a zastaví se jí srdce. Foreman a Cameronová se vloupají Rebece do baráku. Hledají příčiny nemoci, ale nic nenajdou. Foreman se u ní nají. Dá si šunku z lednice. Ale v té šunce se později objeví tasemnice. Po sérii neúspěšných diagnóz Rebeca odmítá další léčbu. House jí navštíví a pokusí se jí rozmluvit její rozhodnutí. Rebeca odmítá léčbu, protože nemá žádný důkaz o tasemnici v jejím těle. Chaseho napadne udělat rentgen, na kterém by se měla tasemnice rozsvítit jako brok. Na rentgenu se objeví a ona se přeci jenom rozhodne podstoupit léčbu. Léčba zabrala a do nemocnice ji přijedou navštívit děti ze školky.

Pacienti z kliniky:
Chlap, kterému ruplo v zádech při hraní golfu. Je celý oranžový. Podle toho House zjistí, že jeho manželka má nějaký poměr, protože si nevšimla změny barvy manželovy kůže.

Dítě s astmatem, které má problémy s dýcháním. Matka mu nedává inhalátor, protože má obavy z dávky tak silného léku.

Muž, který je podle House simulant. Do krabičky od vicodinu mu dá bonbóny z automatu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | Web | 1. března 2009 v 21:05 | Reagovat

Super blogísek!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama