***LOVE → SB → HERE***

Rozhovor s Lisinkouu

5. března 2009 v 17:42 | ThirTeeNk@ |  Lisa-další
doktorhouse.net

Jak se odlišujete od své postavy?

Jsem mnohem rozpustilější. Mám naprosto odlišnou energii a chovám se mlaději. Obvykle skotačím mezi zdmi studia dokud neřeknou "Akce!" Pak jsem seriózní osoba. Nosí sukně ve kterých se nelze skoro ani hnout. Ale to je v pořádku. Myslím, že většina lidí je překvapená, když mě potkají, jak jsem úplně jiná, než Cuddy.

Jedna ze zajímavých věcí na vaší postavě je, že často jste Houseovým sokem, a přece jste se nikdy nepředstavila jako padouch.

Jsem ráda, ře jste si toho všiml. Přestože jsem byla obviněna lidmi, že jsem zlá. Což mě fascinuje. Protože si vůbec nemyslím, že bych bylá zlá. Je legrační, jak lidé věci vnímají.

celýý člááneeek :-D

Když už o tom mluvíme. Kdybyste byla pacient, co byste raději: doktora, který se chová mile k pacientům, i když by to nebyla zrovna extra třída mezi doktory, nebo naštvaného chlápka podobného doktoru Houseovi?

Raději bych Houseovský typ, i kdyby říkal věci, které by ranily mé city. Rozumím tomu, že někdo chce raději milého doktora, chce být chován jako ve vatičce. Ale já ne. Já chci vědět, co se děje s mým tělem a raději bych někoho, kdo se mnou jedná přímo, i když to dělá necitlivým způsobem.

Proč si myslíte, že mají diváci rádi takového mrzouta, jakým je House?

Protože vám říká, jak na tom jste takovým troufalým způsobem, i když vy si tu pravdu sami nepřipouštíte, a na blízkosti takové osoby je něco až navykového. Něco na tom je, i když je to necitelné, tak je to utěšující.

A co si myslíte, že na něm vidí Cuddy?

Myslím, že díky němu nepřímo žije, protože je to velmi chytrá žena, která je úspěšná doktorka a má skvělou práci a výborné postavení, ale také, jak léta běží, má méně a méně co dočinění s praktickou medicínou. Takže si myslím, že je pro ni vzrušující co House dělá a jak to dělá, ale zároveň je z něj otrávená.

Myslíte si, že jednoho dne může něco mezi Cuddy a Housem být?

Myslím, že ho přitahuje. Myslím, že má rád její důvtip. Nejsem si však jistá, že je schopen té samé lásky jako ostatní lidé. Myslím, že je tak rozpolcený, že by s někým jiným nedokázal navázat vztah.

V epizodě, kde byl House zapleten do autobusové nehody, jsme většinu času trávili v jeho mysli. A když se v ní objevila Cuddy, přestavoval si ji, jak dělá striptýz. Pokud by se karty obrátili, svlékl by se House pro Cuddy?

Nevím. Ale nemyslím si, že Cuddy je CHIPPENDALE typ dívky. Myslím, že ženy mají jinou představu o tom, co je sexy v tom smyslu, co chtějí vidět, aby jejich muži dělali. Takže by asi by nejspíše tiše ležel, něžně by hladil její bříško zatímco by diagnostikoval.

Zpátky k vaší pozámce, že byste mohla půl dne dělat reálnou doktorku, než by vás odhalili. Proč si myslíte, že by na vás přišli?

Jedinou věcí, která to stěžuje, je fakt, že lidi vědí, že hraju doktora v televizi, takže mě rychle odvolají na základě toho, že si pouze myslím, že jsem doktor. Nebo kdyby někdo měl srdeční infarkt. To by bylo špatné, protože kromě toho, že umím velmi dobře říci "Clear!", tak neumím nic jiného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama